Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

O firmě Pilarčík

Firma byla založena v roce 2001. Řadí se mezi středně velké české výrobce. 80% výroby tvoří kuchyňské linky, zbývajících 20% jsou vestavěné skříněobývací pokojeložnice, dětské pokoje nebo koupelny. Jedna z předností firmy je výroba na míru. Díky zkušenostem, které máme, klademe velký důraz na kvalitu. Pravidelně doplňujeme nové materíály a obnovujeme modernizaci výroby. Nábytek je kalkulován v ideální cenové hladině. Pro lepší představu o zakázce vám zhotovíme grafický návrh a cenovou kalkulaci.

Firma se nachází v Bořeticích, necelých 20km od Břeclavi. Zde také najdete vzorkovou prodejnu.

 

Jak začít realizovat zakázku

Pro lepší představu o používaných materiálech navštivte naši výrobnu se vzorkovou prodejnou, kde si můžete vše prohlédnout a vyzkoušet.

Sebou si přineste:

Orientační rozměry místnosti nebo projektovou dokumentaci. Máte-li stávající rozvody vody, plynu, elektřiny, je vhodné je uvést. Důležité je, abyste měli alespoň malou představu o tom  jak by měla Vaše zakázka vypadat.

Můžete si také objednat návštěvu našeho technika, kteý Vám provede bezplatně zaměření a předvede Vám používané materiály.

VYUŽIJTE 7 V JEDNOM

  • poradenství
  • návrh
  • zaměření
  • výroba
  • doprava
  • montáž
  • servis

Své podklady můžete také zaslat mailem nebo poštou. Následně Vás budeme kontaktovat s našim návrhem a cenovou kalkulací. Pokud souhlasíte s cenovou nabídkou, sepíše se smlouva o dílo a je nutné složit zálohu ve výši 60% z hodnoty objednávky. Zálohu můžete zaplatit našemu technikovi při konečném zaměření, v hotovosti na firmě při podepsání smlouvy nebo bankovním převodem. Přesný termín montáže Vám bude stanoven jedním z našich pracovníků. Montáž probíhá 1-5 dní podle obtížnosti zakázky. V okamžiku, kdy je montáž dokončena, Vám naši pracovníci předají fakturu a inkasují doplatek do celkové výše zakázky v hotovosti.

Firma PILARČÍK nezajišťuje zapojení spotřebičů a vzduchotechniky, instalaterské práce a elektrikářské práce. Můžeme Vám však poskytnout kontakt a to www.vodo-topo-elektro.cz

3D návrhy

3D návhy Vám vytvoříme podle Vašich představ, nebo můžete nechat pracovat naší fantazii. Doba zpracování návhu je cca do 1 týdne. Cena za zpracování ve 3D je 2500 Kč bez DPH , cena za zpracování přípravy instalací ke kuchyňským linkám je 1600 Kč bez DPH , pokud vám tyto podklady vytiskneme nebo pošleme e-mailem. Pokud si necháte kuchyňskou linku nebo jiný nábytek u naší firmy vyrobit,daná částka se Vám automaticky z ceny odečítá, tzn., že návrh máte od nás ZDARMA.

 

Jaké používáme materiály

Korpusy

Korpusy se vyrábí z laminované dřevotřísky o síle 18 mm, která se snadno čistí, má stálost barvy a je olepená kvalitní tvrzenou hranou ABS.

Dvířka

Dvířka dodáváme v mnoha barevných odstínech s různými typy frézování. Dvířka lze kombinovat se sklem, vitráží nebo dýhovanou mřížkou. Nesmíme také opomenout kvalitní hliníkové rámečky a roletový systém, který můžeme dosadit také v různých dekorech.
 
Nejlevnější a přitom praktické jsou kuchyňské linky vyrobené z lamina s použitím kvalitní tvrzené hrany ABS. Výsledkem je vždy originální kuchyně moderního vzhledu s hladkými dvířky. Nejžádanějším materiálem jsou fóliovaná MDF dvířka v široké škále barev a frézování, a také dvířka v pastelových barvách s vysokým leskem. Dvířka vyrábíme také lakované ve vysokém lesku nebo matu dle odstínů RAL.

Pracovní desky

Pracovní desky se vyrábí v postformingové úpravě o síle 28, 38 a 60 mm, hloubka 600, 900 mm. Povrch je tvrzený a snadno omyvatelný, hygienicky nezávadný, odolný proti vlhkosti a mastnotě. Můžete si vybírat z velkého množství barevných odstínů, imitací dřeva, kamene. Pracovní desky nabízíme také korian, technistone, mramorové a kompaktní.

Ke každé desce dodáváme těsnící profil v daném dekoru. U vybraných typů pracovních desek je možné využít i zádového obkladu ve stejném dekoru.

 

Vzorková prodejna

Naše vzorková prodejna se nachází v samém objektu výroby v Bořeticích. Zde si můžete sami vyzkoušet a prohlédnout kvalitní materiály, se kterými pracujeme a to přímo na vystavených kuchyních a skříních. Odborný personál vám ochotně poradí a doporučí vhodné kombinace kování a materiálů. Jako doplňkový prodej nabízíme kuchyňské spotřebiče, zdravotní matrace, lamelové rošty, kuchyňské a kancelářské židle.

1         

   

 

Výroba